Oferta dla sponsorów

 

                                              Szanowni Państwo

W imieniu Zarządu Ludowego Zespołu Jeździeckiego „Drama Zbrosławice” zwracamy się do Państwa z propozycją współpracy przy organizacji tegorocznych Zawodów Konnych w Zbrosławicach. W bieżącym roku będziemy 10-krotnie organizatorami zawodów konnych w konkurencji „Skoki przez Przeszkody – 8-krotnie oraz „Ujeżdżenie” – 2-krotnie; w tym trzy razy będą to zawody rangi ogólnopolskiej raz w Skokach przez Przeszkody i dwukrotnie w Ujeżdżeniu.

Na terenie Ośrodka Jeździeckiego Zbrosławice od lat  organizowane są prestiżowe zawody jeździeckie ściągające do Zbrosławic rzesze miłośników koni i jeździectwa, wśród których nie brak postaci ze świata polityki, kultury i biznesu. Wielokrotnie już organizowano w Zbrosławicach duże zawody jeździeckie będące sukcesem organizacyjnym i propagandowym m.in. dzięki współpracy ze środowiskiem mediów i biznesu.

W ubiegłym roku dwukrotnie TVP Katowice tj podczas Zimowych Mistrzostw Śląska w Ujeżdżeniu i Zimowych Mistrzostw Śląska w Skokach transmitowało relacje z zawodów. Ponadto podczas Finału Pucharu Polski w Ujeżdżeniu  w 2014 i 2015 roku przeprowadzone były bezpośrednie 8 godzinne transmisje online na łamach największego internetowego portalu jeździeckiego www.swiatkoni.pl .

W zamian za pomoc finansową przy organizacji zawodów proponujemy Państwu umieszczenie planszy reklamowej z logo Waszej Firmy oraz danymi kontaktowymi na ścianach krytej ujeżdżalni, gdzie rozgrywane będą zawody. Dodatkowo Państwa dane kontaktowe możemy zamieścić jako partnerów na naszej stronie internetowej a także zamieścić Wasze logo na wszystkich publikowanych przez nas plakatach i materiałach reklamowych związanych z zawodami.

Zdjęcia z zawodów (a tym samym banery reklamowe znajdujące się na ścianach krytej ujeżdżalni)  umieszczane są na naszej stronie internetowej, „Facebooku”, na jeździeckich portalach internetowych oraz stronach klubów i zawodników. Amatorskie Filmiki z przejazdów poszczególnych zawodników kręcone podczas zawodów są umieszczane na „Youtube” a także stronach internetowych klubów oraz na stronach indywidualnych zawodników na „Facebooku”.

Ponadto informujemy, że aby zachęcić widzów wstęp na wszystkie organizowane przez nas zawody jest bezpłatny i dla widzów planujemy również dodatkowych atrakcje.

Równocześnie informujemy, że zapowiedzi o tegorocznych zawodach ukażą się w lokalnej prasie, z którą od lat współpracujemy m.inn. w  Dzienniku Zachodnim i Tygodniku Gwarek .

 

 

Serdecznie dziękujemy za zapoznanie się z naszą ofertą i liczymy na zainteresowanie z Państwa strony.