Halowy Puchar Polski Południowej + Zawody Regionalne w Skokach przez Przeszkody 16-18.03.2012

Propozycje zawodów do pobrania PROPOZYCJE HPPP ZR skoki 16-18.03.2012

W załącznikach prezentujemy Państwu wyniki Halowego Pucharu Polski Południowej w Skokach przez Przeszkody oraz Halowych Zawodów Regionalnych. W zawodach uczestniczyło ponad 90 zawodników na blisko 150 koniach z południowych województw Polski a także zawodnicy ze Słowacji i Czech oraz John Gunsvar Knutsen zawodnik z Norwegii startujący obecnie w polskich barwach.

Po 3 dniowych zmaganiach najlepszym jeźdźcem Polski Południowej w kategorii seniorów okazała się Julia Cieślar z KJ Champion Górki Wielkie przed Wiktorem Larkowskim z KJ Zbrosławice i Aleksandrą Kośnik z KJ Deresz Siemianowice.

W kategorii juniorów zwyciężyła podobnie jak w poprzednim roku Maja Radomska na koniu Calimera – zawodniczka bez przynależności klubowej, a tuż za nią Konrad Pelczak z Krakowskiego Klubu Jazdy Konnej i Dominik Słodczyk z KJ Zbrosławice.

W kategorii juniorów młodszych zwyciężyła Magdalena Kościelna z KJK Gzel Rybnik,  przed Aleksandrą Zygułą z KKJK Kraków i Karoliną Godoś z KJ Royal Opole.

Natomiast pierwsze i drugie miejsce w kategorii KUCY przypadło zawodnikom gospodarzy na miejscu pierwszym uplasowała się aktualna Halowa Mistrzyni Śląska Wiktoria Kozub a za nią Julia Ślązak – obie LZJ DRAMA Zbrosławice a na miejscu trzecim podobnie jak w juniorach młodszych na drugim ze swych koni Karolina Godoś z KJ Royal Opole